Výroba keramiky na oheň


Workshop bude probíhat ve dvou dnech, oddělených minimálně jedním týdnem. K dispozici jsou volné dny: po, pá, so, ne. Dny lze vzájemně kombinovat. Přestávka na oběd v prvním dnu workshopu.


Workshop je otevřený, termín lze konzultovat a bude vypsán po dohodě dle Vašich návrhů. Po jeho potvrzení Vám bude zasláno číslo účtu pro zaplacení zálohy. Záloha je nevratná. Při dostatečně včasné informaci o absenci, lze poskytnout náhradní termín workshopu.

1.den: Přednáška na téma Keramika lesních kultur, objasnění technologického postupu, příprava materiálu a korpusů                                              2.den: Finální úpravy korpusů, povrchová úprava a dekorace

Lze zajistit oběd v místní restauraci, požadavek na vegetariánské jídlo je třeba konzultovat předem. 

Workshop je nabízen ve dvou kategoriích: začátečníci a pokročilí. Začátečníci se budou věnovat výrobě menšího kusu keramiky, kafák, hrnečky, případně misky. Pokročilí mají možnost výroby 1ks hrnce na vaření. Kapacita workshopu je 10 osob. Materiál, veškeré pomůcky a výpal všech výrobků je zajištěn a je v ceně workshopu. Pro bližší informace tel.: +420 777 247 274. Cena workshopu za oba dny je 3000,-kč/os.


               Napište nám a navrhněte si termín: