provozní doba: út- čt  11:30- 17:30 (+-)

Výroba keramiky na oheňWorkshop bude probíhat ve dvou dnech, oddělených minimálně jedním týdnem. K dispozici jsou volné dny: pá, so, ne. Dny lze vzájemně kombinovat. 

Program:

1. den:   Přednáška na téma Keramika lesních kultur, objasnění technologického postupu, příprava materiálu a korpusů 

2. den:  Finální úpravy korpusů, povrchová úprava a dekorace. 


Workshop je nabízen ve dvou kategoriích: začátečníci a pokročilí. Začátečníci se budou věnovat výrobě menšího kusu keramiky, kafák, hrnečky, případně misky. Pokročilí mají možnost výroby 1ks hrnce na vaření. 

Workshop proběhne v klubovně spolku Wampum z.s. (Petrovice u Sedlčan), v průběhu workshopu bude k dispozici drobné občerstvení, sypaný čaj a jablečný závin, nebo nějaká jiná domácí dobrota (pokud jste kafaři, přivezte si kávu s sebou, nevyznám se). Počet míst je omezen na 10 účastníků. Vaše účast bude registrována mnou zaslaným emailem, kde získáte přesné informace o místě a čase workshopu a budete vyzváni ke složení zálohy na bankovní účet. Tím bude Vaše účast potvrzena. Doplatek můžete složit cash, nebo převést na účet po absolvování workshopu. Veškerý výtěžek z workshopu bude využit jako podpora našeho dětského programu. Materiál, veškeré pomůcky a výpal všech výrobků je zajištěn a je v ceně workshopu. Cena jednodenního workshopu je 3500,-kč/os. V případě skupiny 5 a více osob je cena 3000,-kč/os. a lze si po dohodě objednat vlastní termín. Pro bližší informace tel.: +420 777 247 274.                                                                      Napište nám a navrhněte si termín: