Výroba keramiky na oheň


Workshop probíhá ve dvou dnech, oddělených minimálně jedním týdnem. K dispozici jsou volné dny: pá, so, ne. Dny lze vzájemně kombinovat.

Workshop je nabízen ve dvou kategoriích: začátečníci a pokročilí. Začátečníci se budou věnovat výrobě menšího kusu keramiky, nejlépe hrnku, nebo menšího hrnce. Pokročilí mají možnost výroby většího hrnce na vaření.

Workshop proběhne v klubovně spolku Wampum z.s. v Petrovicích u Sedlčan, v průběhu workshopu bude k dispozici drobné občerstvení, sypaný čaj a jablečný závin, nebo nějaká jiná domácí dobrota.

Počet míst je omezen na 10 účastníků. Vaše účast bude registrována mnou zaslaným emailem, kde získáte přesné informace o místě a čase workshopu a budete vyzváni ke složení zálohy na bankovní účet. Tím bude Vaše účast potvrzena. Doplatek můžete složit cash, nebo převést na účet po absolvování workshopu. Veškerý výtěžek z workshopu bude využit jako podpora našeho dětského programu.

Materiál, veškeré pomůcky a výpal všech výrobků je zajištěn a je v ceně workshopu. Cena jednodenního workshopu je 3500,-kč/os. V případě skupiny 5 a více osob je cena 3000,-kč/os. a lze si po dohodě objednat vlastní termín. Pro bližší informace tel.: +420 777 247 274.

Program workshopu:

1.den: Přednáška Keramika lesních kultur, objasnění technologického postupu, příprava materiálu a korpusů

2.den: Finální úpravy korpusů, povrchová úprava a dekorace.


Napište nám a navrhněte si termín: