provozní doba: út- čt  11:30- 17:30 (+-)

Výroba mokasínů


Jednodenní workshop s bohatou teoretickou průpravou. Předmětem tohoto workshopu je výroba mokasínů stylu Lidu plání ve dvou variantách, nízkých a vyšších. V ceně workshopu je přednáška o stylech a obecný úvod do materiálu a techniky, materiál na výrobu mokasínů a drobné občerstvení.

Vyrobené mokasíny budou bez dekorace, ale případná konzultace ohledně zdobení, techniky vyšívání a kontakty na dodavatele kvalitních korálků budou k dispozici. Workshop je otevřený, termín lze konzultovat a bude vypsán po dohodě dle Vašich návrhů (volné dny jsou, pátek a víkendy). 

Workshop proběhne v klubovně spolku Wampum z.s. (Petrovice u Sedlčan), v průběhu workshopu bude k dispozici drobné občerstvení, sypaný čaj a jablečný závin, nebo nějaká jiná domácí dobrota (pokud jste kafaři, přivezte si kávu s sebou, nevyznám se).

Počet míst je omezen na 10 účastníků. Vaše účast bude registrována mnou zaslaným emailem, kde získáte přesné informace o místě a čase workshopu a budete vyzváni ke složení zálohy na bankovní účet. Tím bude Vaše účast potvrzena. Doplatek můžete složit cash, nebo převést na účet po absolvování workshopu. Veškerý výtěžek z workshopu bude využit jako podpora našeho dětského programu.

Cena workshopu je 3500,-kč/ os. Pro bližší informace tel.: +420 777 247 274.


                                                                      Napište nám a navrhněte si termín: